Подяка за спонсорську допомогу

Шкільний колектив висловлює щиру подяку депутату Харківської міської ради Медведєву Ю.І. за встановленя пандусу у серпні 2018 року.
Шкільний колектив висловлює щиру подяку депутату Харківської міської ради, виконавчому директору асоціації ринків Харківщини Юрію Ігоровичу Медведєву за подарунки - телевізор SHARP, комплект радіомікрофонів та ноутбук ASUS (2017).
Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьки школи висловлюють щиру подяку нашим шефам - робітникам та адміністрації ПАТ «Корум Світло Шахтаря», директору Ковальчуку Олександру Миколайовичу за турботу про учнів нашого навчального закладу (2016). Шефами були закуплені та встановлені захисні сітки на вікна у спортивній залі в грудні 2016 року.

/Files/images/IMG_8531.JPG

Адміністрація, педагогічний, батьківський та учнівський колективи висловлюють щиру подяку депутату Харківської міської ради, директору Асоціації ринків м. Харкова Медведєву Ю.І. за встановлений дитячий майданчик біля школи у серпні 2016 року.

/Files/photogallery/2184/IMG_7676.JPG

Шкільний колектив висловлює щиру подяку виконавчому директору асоціації ринків Харківщини Юрію Ігоровичу Медведєву за швидкий та якісний ремонт їдальні, який був зроблений на весняних канікулах (з 28 по 31 березня 2016 року).

Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи школи висловлюють подяку генеральному директорові ТОВ „Харківський центральний ринок” Медведєву Ю.І. за подарунок - стільці для актової зали (вересень, 2015).

/Files/images/стулья.jpg

Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи школи висловлюють подяку депутату Харківської міської ради Медведєву Ю.І. за ремонт стелі в актовій залі (травень, 2016 р.)

Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи школи висловлюють подяку главі адміністрації Новобаварського (Жовтневого району) Цибульник Т.А. за подарунок - гардіни для навчального закладу (червень, 2016р.).

/Files/photogallery/2177/IMG_7666.JPG

Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи школи висловлюють подяку Харківському міському голові Кернесу Г.А., Харківській міській раді, Департаменту освіти Харківської міської ради, який очолює Деменко О.І. за подарунок до нового навчального року- нові пластикові вікна у спортивній та актовій залах, бібліотеці, ремонт актової зали, нові меблі для шкільної їдальні ,стільці (80 шт.) та кондиціонер для актової зали (червень-липень, 2016 р.).

/Files/photogallery/2177/IMG_7645.JPG /Files/photogallery/2177/IMG_7632.JPG