ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ в умовах воєнного часу

З 1 вересня 2023 року учні нашої гімназії приступили до навчання у форматі онлайн.

Ми продовжуємо працювати на освітнй платформі Human.

Електронна освітня платформа «HUMAN Школа» - це електронний журнал, електронний щоденник, конструктор уроків, розклад уроків, тести, видача і оцінка домашніх завдань, відеозв’язок, шкільні оголошення, внутрішньошкільна соціальна мережа, чат, аналітика результатів навчання.
Щоб дізнатися більше про реєстрацію та роботу перегляньте відеоінструкцію:

Інструкція для батьків та учнів

Розклад уроків на 2023/2024 н.р. розміщений на освітній плтформі НUMAN

Початкова школа (1-4 класи)

Середня школа (5-9 класи)

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПІДРУЧНИКІВ

Також для онлайн навчання активно використовуються платформи: відеоконференції ZOOM, CLASSROOM, Just Class, Jamboard, На урок, Всеосвіта.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Правила роботи під час дистанційного навчання

Правила поведінки під час дистанційного навчання

Правила безпечного користування Інтернетом

Безпечне користування інтернетом. Основні правила.

Дистанційне навчання учнів 1-9 класів нашої школи під час воєнного часу відбувається на освітніх платформах та соціальних месенджерах: zoom, classroom, вайбер, телеграм тощо. Уроки проходять як в онлайн так і офлайн режимі.

Освітні онлайн платформи, які використовують вчителі під час дистанційного навчання в умовах воєнного часу

Пам'ятка для вчителів під час дистанційного навчання під час війни!

/Files/images/1/IMG-5d89719e80315f228de19449538eeae4-V.jpg

Рекомендації для батьків

Шановні батьки! Пропонуємо вам декілька порад щодо організації навчання та відпочинку
• Ранок нехай починається як зазвичай у робочі дні. Організуйте сніданок, вранішні гігієнічні процедури, ранкову гімнастику. Це дисциплінує дитину і вас.
• Плануйте день разом із дітьми. Розподіляйте час таким чином, щоб робота (читання, виконання завдань і вправ) та відпочинок були в співвідношенні 40 хв. занять /20хв. відпочинку. Обов'язково слідкуйте, щоб діти не залишалися надовго без активного відпочинку.
• Учіть дітей плануванню: на аркуші паперу записуйте обов'язкові справи, які треба виконати, а також розробіть спеціальну систему заохочення. Нехай діти пишаються своїми виконаними справами.
• Слідкуйте за графіком освітнього процесу, не допускайте відставання, адже надолужити прогаяне буде важче.
• Допоможіть вашій дитині, якщо у неї щось не виходить, підтримайте.
• Хваліть дітей за виконану роботу. Діти завжди націлені на конкретний результат.
• Провітрюйте кімнату, створіть умови для активного руху: нехай діти рухаються під музику, танцюють, роблять гімнастичні вправи, дихальну гімнастику.
• Дозволяйте у визначений час спілкування онлайн. Лист або дзвінок другу та вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування й корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.
• Пам'ятайте, що вчителі завжди готові поспілкуватися з вами та вашими дітьми в різний спосіб, надати консультацію чи практичну допомогу.

• Звертайте увагу на домашні завдання як навчальний інструмент до самостійності, а не покарання.

Освіта під час воєнного стану

Особливості роботи шкіл під час війни

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Організація дистанційного навчання

Лист МОН №1/9-609 від 02 листопада 2020 року “Щодо організації дистанційного навчання”

Положення про дистанційне навчання

Дистанційне навчання. Школи

Як налагодити дистанційне навчання – посібник для шкіл від ГО “Смарт освіта” та МОН

Онлайн-інструменти дистанційного навчання

/Files/images/kovd/Rekomendatsiyi-dlya-vchyteliv.jpg /Files/images/kovd/Dystantsijne-ta-zmishane-navchannya.jpg

ДОДАТКОВІ ОНЛАЙН РЕСУРСИ ДЛЯ НАВЧАННЯ

Всеукраїнська школа онлайн

Доступна освіта. Відеоуроки

Як організувати дистанційне навчання учнів — покрокова інструкція

Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, вчителям і МОН ?

Освітній проект "На урок" для вчителів

Інтернет-платформа "Всеосвіта"

Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція

Оцінювання в дистанційному навчанні: запитання-відповіді

10 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ і порада батькам – вчителька математики про дистанційне навчання

Дистанційне навчання в 3-4 класах: інструкції, приклади уроків та комунікації з батьками

Проблеми/можливості дистанційного навчання

Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти

Як розробити дистанційний урок для 1-2 класів – інструкція від вчительки

STEM-ЛАБОРАТОРІЯ “SCIENCE IS FUN!"

Як батькам допомогти дітям вчитися під час карантину

Для зворотнього зв'язку педагогічні працівники використовують електронну пошту, месенджери Telegram, viber, чат на платформі Human, відеозв'язок ZOOM.

З адміністрацією школи, за бажанням, можна зв'язатися по e-mail: school 59_okt@ukr.net