Діяльність у рамках впровадження Демократичної школи

В рамках освітнього проекту «Враховуй різницю» 11- 13 червня в Бердянську відбувся Всеукраїнський дебатний форум навчання. Його учасниками стали учні старших класів з різних областей нашої країни: Запорізької, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської, Донецької, Луганської, Черкаської та Вінницької. Таким чином, завдяки проекту «Долаючи прірву - з'єднуємо розділені громади» організатори заходу об'єднали юних українців.
Харківська область була представлена трьома командами з навчальних закладів міста Харкова: приватної школи «Вересень», ХЗОШ № 59 та ХЗОШ № 120.
Команду нашої школи представляли тепер уже учні 10-А класу Суворов Марк, Єрофєєва-Іванова Дарина та Шевська Мирослава, керівник команди вчитель історії Чут Наталія Василівна.
Дебатний турнір проходив протягом трьох днів. У день відкриття для старшокласників і їх вчителів проходили навчальні майстер-класи, на яких юні дебатерів вчилися правильно формулювати питання, наводити аргументи при відстоюванні своєї позиції і спростовувати думку суперників. Всього у форумі брали участь 24 команди шкіл. На наступний день між ними проходили дебатні раунди. У командах хлопці та дівчата, обговорювали актуальні теми і змагалися поміж собою за право потрапити до півфіналу. Основною темою дебатів став соціально значуще питання «Сьогодні в Україні слід обмежити свободу слова?». У кожному раунді свою позицію «за» і «проти» відстоювали по дві команди. За ходом дебатів стежили компетентні судді, які і визначали кращу з команд. 13 червня відбувся заключний етап форуму. З самого ранку проходили змагання між командами юних дебатерів, які потрапили до півфіналу. Після чого кращі з них стали фіналістами.
На згадку про форум, кращим спікерам команд організатори вручили символічні призи - браслети з написом «дебати» на різних мовах світу від Міжнародної освітньої асоціації «Дебати» (IDEA). Також кращим учасникам вручили іменні дипломи та статуетки.
Всі отримали велике задоволення не тільки від навчання, але й від нових знайомств та спілкування!

Підведення підсумків роботи Демократичної школи

Добра практика

Додаток до Доброї практики
Кiлькiсть переглядiв: 556