Підсумки діяльності

Чудова мить отримання сертифікатів у «Демократичній школі».
29-30 червня 2017 року в місті Києві відбулася практична конференція щодо роботи шкіл у Всеукраїнській програмі «Демократична школа». Команда нашої школи була запрошена для участі в роботі підсумкової конференції.
З вітальним словом до учасників зібрання звернулися заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема, Посол Норвегії в Україні Уле Т.Горпстад, Мортен Енберг, Представник Генерального Секретаря Ради Європи та Анна Перона-Ф’єльдстад, виконавчий директор Європейського центру ім. Вергеланда (Норвегія), Мажена Рафальська, старший тренер Програми (Польща).
Поважні гості високо оцінили роботу шкіл-учасниць Програми та демократичні зміни в ході реалізації проекту. Надзвичайно тепла атмосфера панувала під час виставки-ярмарки успішних практик про демократичні зміни. Команди поділилися досвідом успішних демократичних перетворень, встановили контакти, домовилися про подальші спільні дії. На конференції працювали дискусійні групи, майстер-класи, дискусійний майданчик для директорів шкіл. Відбулися презентація збірника вправ «Громадянська відповідальність» та експрес-презентації інших програм із розвитку громадянської і соціальної компетентностей у школі.
Ірина Сабор, керівник Програми, Європейський центр ім. Вергеланда, та Раїса Єавтушенко, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, вручили школам сертифікати про участь у Всеукраїнській програмі «Демократична школа».
/Files/images/19667492_1428015067279062_3131970501549351363_o.jpg