ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХАРКІВСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ

I-III СТУПЕНІВ № 59

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСКОЇ ОБЛАСТІ

ЗакладХарківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області
Дата заснування1956 рік
КонтактиХарків, пров.Чаплигіна,12 School59_okt@ukr.net
ДиректорУварова Інна Олександрівна
МережаЗагальна кількість класів-12 і учнів у них них- 340. КІлькість 1-х класів - 1, учнів - 34. Кількість 9-х класів -1, учнів- 24. Кількість 11-х класів -1 і учнів - 20.
Педагогічний колективЗагальна кількість вчителів- 27. Із них: спеціалісти І категорії - 8, ІІ категорії - 1, спеціаліст-3, вищої категорії - 12, звання "старший вчитель" - 2, "вчитель-методист"-5, "вихователь-методист" - 1, "Відмінник освіти" - 4.
Досягнення учнів2017-2018 н.р.
Видатні випускникиПєхота Володимир – депутат Верховної Ради України 2002 року скликання; Маслій Костянтин - генерал МВС України; Саєнко Олексій - директор Харківського «Театру-19»; Атроментова Любов – професор Харківського національного університету імені В.Каразіна; Строков Олександр - генеральний конструктор, доктора технічних наук, професор, академік Академії Наук України; Жуликов Олег – висококваліфікований лікар гінекогол-акушер; Орлова Олена - заступник декана факультету психології, кандидат психологічних наук Харківського національного університету імені В.Каразіна; Остапкова Людмила - кандидат біологічних наук, ведучий науковий співробітик Інституту проблем кріобіології та кріомедицини Академії Наук України; Оканевська Ольга - лауреат премій «Народне визнання», «Харків’янин року -2005».
Співробітництво з ВНЗХарківський національный педагогічний університет імені Г.С.Сковороди; Харківська зооветеринарна академія, Харківський національний університет імені Н.Каразіна; Харківська гуманітарно-педагогічна академія – педагогічна практика студентів, робота з учнями щодо написання робіт МАН, проведення лекцій з метою профорієнтації
Додаткова інформаціяЗа висновками багаторічної роботи школа визнана:
- переможцем ІІІ этапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу - Школи сприяння здоров'ю;
- регіональним освітньо-інформаційним центром Національної мережі Шкіл сприяння здоров'ю.
Школа входить до національної, Європейської мережі шкіл сприяння здоров'ю

Дата останньої зміни 19 Лютого 2018

Цей сайт безкоштовний!