Структура та органи управління закладу освіти

«Харківська гімназія №59 Харківської міської ради» (далі – ХГ №59)

Система управління ХГ №59 відповідає ст. 24 Закону України «Про освіту» № 2145-VIII від 05.09.2017 та Статуту закладу (затверджено наказом Департамента Харківської міської ради № 84 від 19.06.2023).

Управління ХГ №59 в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

1) засновник – Засновником Навчального закладу та власником його майна є територіальна громада міста Харкова в особі Харківської міської ради (далі – Власник).

Заклад підконтрольний Власнику, підпорядкований та підзвітний уповноваженим органам управління: Управлінню освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради (безпосередньо) та Департаменту освіти і науки Харківської міської ради, у межах наданих повноважень.

Власник або уповноважений ним орган здійснює фінансування Закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів.

2) керівник закладу освіти – директорка Харківської гімназії №59– Пікалова Олена Євгеніївна;

3) постійно діючий дорадчий колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом і Статутом закладу освіти.

4) колегіальний орган громадського самоврядування – Рада школи;

Вищим органом громадського самоврядування Навчального закладу освіти є конференція колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. У період між конференціями діє рада Навчального закладу.

5) органи самоврядування здобувачів освіти – учнівське самоврядування;

6) інші органи, передбачені спеціальними законами та/або установчими документами закладу освіти.

Структура та органи управління ХГ № 59

/Files/images/4/Знімок екрана 2023-07-22 233602.png