СТОП булінг у нашій школі!

/Files/images/shkln_foto/booling3.png

"Ми проти насильства!"

Для учнів 7-8 класів 28 січня 2022 року шкільний психолог В Є Майборода провела інтерактивну гру «Ми проти насильства!». Серед дітей були розіграні різні ситуації та знайдено правильний вихід із них, переглянуто відеороліки.

Протидія булінгу "Розірви коло насилля"

У рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" 08 жовтня 2021 р. відбулася зустріч учнів із представниками патрульної поліції. Цікаву та пізнавальну гру " Розірви коло насилля", щодо протидії булінгу провела Удовіченко Катерина Ігорівна, старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області. А з учнями початкової школи повторили правила особистої безпеки. Діти отримали нові знання та безліч нових вражень.

Акція "16 днів без насильства"

Наші учні у 2022 році онлайн долучилися до акції «16 днів без насильства». В класах проходять різноманітні заходи: класні години, вікторини, перегляд відеороликів, онлайн ігри тощо.